fbpx

KKK

Korduma kippuvad küsimused
KUIDAS EMSIBETHI E-POEST OSTA?

Ostes vali e-poest välja sobivad tooted ja salvesta need ostukorvi. Ostukorvi eest tasumisel vali kohaletoimetamise viis, maksa kauba eest pangalingi kaudu või krediitkaardiga ning vajuta peale tasumist kindlasti ka linki “Tagasi kaupmehe juurde”.
Ostu kinnituseks saabub Sinu e-postiaadressile arve.

KUIDAS OSTUDE EEST TASUDA?

Meie e-poest saab tooteid turvaliselt osta pangalinkide kaudu Eesti internetipankades: Swedbank, SEB Pank, LHV Pank, COOP pank ja Luminor Pank. Sealjuures saab tasuda ka krediitkaartidega Visa, MasterCard ja Maestro.

Emsibethi e-poes tehtavate ostude makseandmed on kaitstud SSL turbega ja maksed toimuvad vastava teenusepakkuja turvalistes serverites. Krediitkaardimaksetel on 3-D Secure teenus, millega kaasneb isikutuvastus internetipangas.

Emsibethi e-pood ei töötle maksete andmeid, kõik makseandmed vahendab pangani Maksekeskus AS.

KUHU SAAB KAUBAD TELLIDA JA PALJU SEE MAKSAB?

Kaupa tarnitakse üle Eesti Omniva pakiautomaatide vahendusel. Kauba kohaletoimetamisel kliendi poolt valitud Omniva pakiautomaati lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu 2.99 €. Juhul kui tellimuse maksumus ületab summat 50 €, kohaletoimetamise tasu ei lisandu. E-poest ostetud kaup jõuab kohale 1-5 tööpäeva jooksul arvates müügilepingu jõustumisest.

Omniva pakiautomaatide asukohad

Loe täpsemalt KOHALETOIMETAMINE

KAS E-POEST OSTETUD KAUPA SAAB TAGASTADA?

Sul on õigus e-poest ostetud kaup 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest tagastada ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja rikkumata. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt avatud pakendiga kosmeetika) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

MIDA PEAB KAUPADE TAGASTAMISEKS TEGEMA?

Kaupade tagastamisel täida koos kaubaga saadud arve-saatelehel veerud “Tagastamine” või taganemisavalduse vorm [TAGANEMISAVALDUS], märkides ära tagastatavad tooted ja nende kogused ning edasta koos tagastatava kaubaga sama pakiautomaadi kaudu, kasutades sama uksekoodi.

Saajaks märgi:
Vanalinna Salong OÜ
Registrikood 10640516
Aadress: Vabaduse väljak 2, 10146 Tallinn,
Meil: info@emsibeth.ee

KAS KAUPU ON VÕIMALIK ÜMBER VAHETADA?

Sama tehingu raames tooteid ümber vahetata ei saa. Leides e-poest uue ja sobivama toote, saad teha uue ostu, selle eest tasudes. Mittesobivad tooted saad meile 14 päeva jooksul tagastada, saades seejärel tagasi nende eest makstud raha.