fbpx

Tagastustingimused

Emsibeth Spa ametlik esindaja Eestis: Vanalinna Salong OÜ
emsibeth.ee e-poe tagastustingimused
KAUBA TAGASTAMINE JA TAGASIMAKSED

E-poest ostetud kaubad saab soovi korral tagastada. Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest (pakiautomaati tellitud toodetele alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest) ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata. Kliendil on õigus kaubaga tutvuda viisil, nagu see on lubatud tavapäraselt poes ning klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest.

Juhul, kui klient on tagastatavat kaupa rikkunud või kahjustanud tahtlikult või hooletuse tõttu, on müüjal õigus keelduda kauba tagasi võtmisest või nõuda tekitatud kahju hüvitamist.

Kauba tagastamiseks peab klient täitma tagastamisavalduse. Tagastatava kauba koos vastava avaldusega saab Klient Müüjale tagastada läbi kättesaamiseks kasutatud Omniva pakiautomaadi kaudu (kasutades sama uksekoodi, mis paki kättesaamisel).

Tagastatava kauba saajaks tuleb märkida:
Vanalinna Salong OÜ
Registrikood 10640516
Aadress: Vabaduse väljak 2, 10146 Tallinn,
Meil: info@emsibeth.ee

Taganemisavalduse vormi leiab siit: [TAGANEMISAVALDUS]

Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba müüjale hiljemalt 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest.

Juhul, kui klient on tehingust taganenud, tagastab müüja kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest müüjale. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.